Kontakt

KancelariaSylwia Zaręba radca prawny

www.radca-poznan.eu

tel. kom. 694 190 468

e-mail: biuro@radca-poznan.eu

Kancelaria Radcy Prawnego Sylwia Zaręba

Biuro: ul. Grochowska 49 b

60-332 Poznań (Grunwald)

 

Klauzula informacyjna – koniecznie zapoznaj się z nią przed wysłaniem formularza kontaktowego 

Administratorem Twoich danych osobowych przekazanych w formularzu rejestracyjnym jest radca prawny Sylwia Zaręba prowadząca Kancelarię Radcy Prawnego przy ul. Grochowskiej 49B, 60-332 Poznań, zwana dalej: „Administratorem”. Możesz skontaktować się z Administratorem pisząc na adres e-mail: biuro@radca-poznan.eu.

Podane przez Ciebie dane w formularzu kontaktowym, będą przetwarzane  wyłącznie dla celów związanych z nawiązaniem kontaktu ( np. odpowiedzią na przesłany email) bądź  realizacją umowy oraz podjęciem niezbędnych działań przed zawarciem umowy.

Nie musisz podawać danych osobowych, ale  ich brak spowoduje, że zawarcie i realizacja umowy będą niemożliwe.

Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych jest umowa pomiędzy Tobą a Administratorem, zwana dalej: „Umową”, do zawarcia której dochodzi wskutek wyrażenia zgody, dla wykonania której przetwarzanie Twoich danych jest niezbędne. Skorzystanie z formularza kontaktowego jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych w zakresie w jakim jest to niezbędne do odpowiedzi na przesłany od Ciebie email.

Twoje dane będą przechowywane nie dłużej niż jest to konieczne, tj. przez okres 2 miesięcy od dnia wysłania przez Ciebie maila przy pomocy formularza kontaktowego bądź w sytuacji zlecenia usługi prawnej do dnia przedawnienia ewentualnych roszczeń mogących powstać z tego tytułu.

Masz prawo żądać od Administratora dostępu do swoich danych, ich sprostowania, przenoszenia i usunięcia, a także prawo do ograniczenia przetwarzania danych z tym zastrzeżeniem, że prawo do żądania usunięcia danych nie dotyczy sytuacji, w której została zlecona usługa prawna.

W związku z przetwarzaniem Twoich danych osobowych przez Administratora przysługuje Ci prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s